مدیریت بازرگانی نوین آسیا

شرکت مدیریت بازرگانی نوین آسیا(سهامی خاص) به عنوان شرکتی تجاری در زمینه واردات انواع موارد اولیه صنایع شوینده،آرایشی و بهداشتی فعال است.

این شرکت بااحترام به اهداف و نیاز مشتریان، کوشیده است تا با ارئه هر چقدر بهتر خدمات، با اتکا به سرمایه انسانی خلاق و تخصص و با به کارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا در خدمت تولید کنندگان محترم باشد. 

در حال حاضر تمرکز شرکت نوین آسیا (به عنوان نماینده یکی از برترین کمپانی های اروپایی) بر واردات انواع اسانس های مورد مصرف در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و دارویی از آلمان است.

 

کمپانی با بیش از ۷۰ سال قدمت و تجربه، تمام شرایط لازم از قبیل خلاقیت، تجربه، مهارت و همچنین دسترسی به مواد اولیه با بالاترین کیفیت و بیشترین خلوص را برای خلق یک رایحه نو و مطلوب در اختیار دارد. این شرکت در خلق ترکیبات اسانس و عصاره های روغنی پیشرو بوده و محصولات خود را به شرکت های آرایشی، بهداشتی، داروئی و غذایی ارائه می دهد و یک شرکت پیشرو و در زمره یکی از معدود شرکت های فوق مدرن در زمینه تولید انواع اسانس های مورد مصرف در صنایع آرایشی، بهداشتی، داروئی و غذایی محسوب می شود. خریداران محصولات این شرکت به ترتیب اولویت اروپا، خاورمیانه و آسیا می باشند، کمپانی با تولید بیش از ۲۵۰۰ نوع مختلف از ترکیبات شیمیایی و عصاره های روغنی، یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد اولیه کمپانی های تولید اسانس در سطح جهان می باشد. این ویژگی باعث ثبات کیفیت و کاهش هزینه های تولید و در نتیجه توانایی ارائه انواع اسانس با کیفیت مطلوب و ماندگار و قیمت های رقابتی شده است.

تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، خیابان اسفندیار، پلاک ۷، واحد ۵
کد‌پستی: ۱۹۶۷۹۱۷۳۳۶
تلفن: ۲۲۰۲۲۰۷۴
فکس: ۲۲۰۲۱۶۹۲
ایمیل: info(at)novinasia.ir
وبسایت: novinasia.ir