onSET | آزمون تعیین سطح آلمانی و انگلیسی

پیش از ثبت نام و شرکت در آزمون‌های زبان آلمانی و انگلیسی که شامل هزینه بوده و محدود می‌باشند، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید از طریق این ازمون، سطح حدودی و میزان امادگی خود را برای حضور در امتحانات مدنظرتان بسنجید.

onSET آزمون آنلاین، سریع و دقیق تعیین سطح زبان است و مدرک نتیجه آزمون بلافاصله پس از اتمام امتحان به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مدرک این آزمون در بسیاری از دانشگاه ها و موسسات زبان و برای صاحبان مشاغل در آلمان مورد قبول بوده و همچنین در پروژه ویژه ارزشیابی مدارک “ProRecognition”، جهت ارائه به اداره کار آلمان ZAV مورداستفاده قرار می‌گیرد ولی شایان ذکر است که این مدرک جزء مدارک تائید شده به منظور ارائه به سفارت جمهوری فدرال آلمان نمی‌باشد.

برای شرکت در این آزمون پس از ثبت نام و با درنظر گرفتن زمانبندی شخصی شما، تاریخ امتحان مشخص شده و به اطلاعتان خواهد رسید و پس از تائید نهایی زمان آزمون، تغییر تاریخ یا عودت وجه امکان پذیر نیست.

آزمون به صورت دیجیتالی و در محل اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان برگزار خواهد شد.

در این آزمون  8 متن کوتاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد که بصورت جای خالی (Lucken Text) بوده و لازم است این متون را با واژگانی مناسب با هر متن تکمیل نمایید. برای تکمیل هر متن  نیز به شما 5 دقیقه فرصت داده خواهد شد.

به منظور سنجش میزان امادگی خود و همچنین آشنایی با نمونه سوالات این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق لینک زیر در یک پیش آزمون رایگان شرکت نمایید.

سمیرا کمالی

آموزش

81331704 21 98+


آگهی