بیانیه رفع مسئولیت

سو استفاده از نام اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان (AHK Iran)

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، نظر به احتمال سواستفاده افراد غیر از نام اتاق، به اطلاع می‌رساند، تمام اقدامات و فعالیت‌های اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان تنها و تنها از طریق کانال‌های رسمی اتاق اتفاق افتاده و اطلاع‌رسانی می‌شود:

وبسایت

DIIHK.com

ایمیل با پسوند

@ahkiran

پیام کوتاه

100081331000

شماره تلفن

02181331000

کانال تلگرام

t.me/ahkiran

صفحه اینستاگرام

www.instagram.com/ahk_iran

صفحه لینکدین

www.linkedin.com/company/ahk-iran

صفحه فیس‌بوک

www.facebook.com/IranAHK

حساب توییتر

twitter.com/ahk_iran

شما همواره می‌توانید از طریق ایمیل زیر هرگونه شبهه و سوال در خصوص فعالیت‌هایی که با استفاده از نام یا نشان تجاری اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان (AHK Iran) مشاهده می‌کنید، راستی‌آزمایی کنید.
ضمنا سپاسگزار خواهیم بود که تخلفات و سواستفاده‌های احتمالی از نام یا نشان تجاری اتاق را نیز از طریق همین ایمیل گزارش دهید تا پیگیری‌های لازم از سمت اتاق صورت گیرد.

ahk@ahkiran.ir


محتوا

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و همواره در تلاش است که اخبار و گزارش‌هایی را منتشر کند که موثق، قابل اعتماد و مفید باشند. با این حال، بسیاری از محتواهایی که از طریق رسانه‌های اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان منتشر می‌شود، با استناد به افراد یا منابع خارج از اتاق گردآوری شده که اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان خود را ملزم به ذکر منابع می‌داند. از این رو اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتواهایی که به اشخاص یا منابع ثالث استناد شده است نخواهد داشت.

لینک‌های مورد اتصال وبسایت توسط ما بررسی شده‌اند. این اتصال به معنای تایید استفاده اطلاعات، خدمات یا محصولات طرف‌های سوم نیست و اتاق مسئولیتی در قبال از بین رفتن لینک‌ها ندارد.