انواع بیمه

طی قرارداد اتاق بازرگانی ایران و آلمان با شرکت‌های معتبر بیمه، اعضای محترم اتاق قادر خواهند بود انواع بیمه نامه‌ها از جمله بیمه‌های باربری، آتش‌سوزی، مسئولیت، درمان تکمیلی و سایر را با تخفیفات و شرایط بسیار ویژه دریافت کنند.

 

از این رو، اعضای محترم اتاق برای بهره‌ مندی از مزایای طرح‌های مختلف بیمه از جمله بیمه‌های باربری، آتشسوزی، مسئولیت، درمان تکمیلی و سایر بیمه‌نامه‌ها، چه برای صدور بیمه ‌نامه‌های جدید و چه برای تمدید بیمه‌نامه‌های موجود، می‌توانند طی مشورت با بخش بیمه اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، از آخرین تخفیف‌ها و بهترین شرایط اخذ شده برای پوشش بیمه‌های مورد نیاز خود، اطلاع کسب کنند و نسبت به صدور بیمه‌نامه اقدام کنند.

هستی سرپولکی

رویدادها

81331701 21 98+


خرید آنلاین بیمه

شما می‌توانید از سامانه جدید خرید آنلاین بیمه اتاق ایران و آلمان با همکاری شرکت بیمه‌دات‌کام، برای خرید هر بیمه‌نامه‌ای از طریق لینک زیر اقدام کنید و با مقایسه قیمت و پوشش شرکت‌های بیمه با مشاوره رایگان و آنلاین با تخفیف ویژه بیمه خود را تهیه کنید.

بیمه درمان تکمیلی

طی قرارداد اتاق با بیمه آسماری، اعضای اتاق می‌توانند با هر تعداد پرسنل بیمه درمان تکمیلی این شرکت را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنند. 

اگر تعداد پرسنل شرکت شما همراه با اعضای خانواده بالای 10 نفر است میتوانید از پوشش‌های گروهی آسماری با تخفیف 10 درصد ویژه اعضا استفاده کنید

اگر تعداد پرسنل شرکت شما همراه با اعضای خانواده کمتر از 10 نفر است با شرط خرید بیمه برای کل لیست بیمه‌شدگان شرکت، طرح بیمه خانواده آسماری با 10 درصد تخفیف ویژه اعضا برای شما صادر خواهد شد.

در صورت تمایل به پرداخت نقدی در ابتدای قرارداد بیمه، پنج درصد تخفیف بیشتر هم برای شما درنظر گرفته می‌شود. اگر تمایل به پرداخت اقساطی دارید شرایط ویژه برای شما در نظر گرفته شده است. برای خرید بیمه باما در تماس باشید.