بازدید از نمایشگاه

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان با ارائه خدمات مشاوره و تسهیلات متنوع، امکان حضور اعضای محترم در نمایشگاه­‌های آلمان را فراهم می‌سازد. 

نمایشگاه‌ها فرصتی استثنایی برای پیدا کردن شریک تجاری به شمار می‌روند. به همین خاطر، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، به شرکت‌های ایرانی و آلمانی که چه به عنوان بازدیدکننده و چه به عنوان غرفه‌گذار قصد دارند کسب و کار خود را در سطحی بین‌المللی گسترش دهند خدماتی متنوع ارائه می‌دهد. اتاق علاوه بر این که نمایندگی برخی نمایشگاه‌های آلمانی در ایران را دارد، بلیت ورود به همه نمایشگاه‌های آلمان را ارائه می‌دهد. ضمن این که در تمام نمایشگاه‌های ایران که پاویلیون آلمان حضور دارد، اتاق امکان ارتباط مستقیم با غرفه‌گذاران را فراهم می‌کند.

مشاوره و تسهیلات ویژه مربوط به نمایشگاه- EXHIBITIONS

خدمات مربوط به بازدیدکنندگان – VISITOR PACKAGE

خدمات مربوط به غرفه‌داران- EXHIBITOR PACKAGE

خدمات مربوط به هیات‌های تجاری- DELEGATION PACKAGE

خدمات REPPACKAGE

مشاوره در مورد انتخاب نمایشگاه که به بهترین وجه مناسب نیازهای بازدیدکننده باشد

فروش و پیش‌فروش بلیت حضور در نمایشگاه با بهترین قیمت

خدمات ترجمه در صورت نیاز

خدمات سفر از جمله بررسی مدارک مربوط به ویزا، بیمه مسافرتی، هتل و سایر امور

هماهنگی جلسات B2B

ارائه خدمات REPPACKAGE

ممکن است به دلایل گوناگون امکان حضور در نمایشگاه را نداشته باشید. خدمات ویژۀ طرح جانشین برای شما مناسب است. این خدمات شامل حضور در نمایشگاه به نمایندگی از سازمان با هدف معرفی شرکت، جمع‌آوری اطلاعات، معرفی سازمان، تبادل بروشور و کارت ویزیت و نمونه محصولات شما با شرکت‌های هدف و ارائه گزارش تکمیلی پس از نمایشگاه می‌باشد. این گزارش تکمیلی شامل لیست افراد ملاقات شده، اطلاعات تماس، موضوع و مذاکرات انجام شده و اقدامات قابل انجام بعدی می‌باشد. 

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان هر ساله هیات‌هایی متشکل از اعضا را به نمایشگاه‌های مهم مرتبط با زمینه فعالیت تجاری‌شان به آلمان اعزام می‌کند. اعضایی که تمایل به سفر به آلمان در قالب هیات‌های اتاق را دارند، از خدمات مربوط به ویزا، هتل، بیمه مسافرتی بهره‌مند می‌گردند. ضمنا نمایندۀ اتاق در این هیات، جلسات کاری را با شرکت‌‌های مهم آلمانی که به همکاری با شرکت‌های ایرانی تمایل دارند ترتیب می‌دهد. امکان بازدید از کارخانه‌ها و شرکت‌های آلمانی نیز در سفرهای این هیات‌ها فراهم است که در طی سال های گذشته بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

مشاوره و راهنمایی برای انتخاب بهترین نمایشگاه منطبق براهداف شرکت متقاضی

برنامه‌ریزی و مکاتبات مربوط به اجارۀ غرفه با نمایندگان رسمی نمایشگاه در ایران

خدمات ترجمه در صورت نیاز

امکان هماهنگی چلسات B2B در صورت نیاز

مینا موذنی

مشاوره بازرگانی

81331504 21 98+


آگهی