مزایای عضویت

با عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان از چه مزایایی بهره‌مند می‌شوید؟

مزایای عضویت در اتاق ایران آلمان

 

عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، شما را به شبکه‌ای بزرگ از معتبرترین شرکت‌های ایرانی و شرکت‌های آلمانی‌ای که در تجارت با ایران هستند متصل می‌کند. اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان به عنوان یک پشتیبان و شریک مطمئن در کنار شما خواهد بود تا بسته به نیاز شما، طیف گسترده‌ای خدمات را با تخفیف‌های ویژه ارائه دهد. از یافتن شریک تجاری مطمئن در آلمان گرفته تا معرفی محصولات و خدمات خود به سایر اعضا، اتاق شما را برای توسعه کسب و کارتان از هر طریقی حمایت می‌کند.

شیرین شفیعی

عضویت

81331900 21 98+


خدمات متنوع
عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان باعث می‌شود شرکت شما از تخفیف‌ها و پشتیبانی ویژه برای استفاده از خدمات مورد نیازتان بهره‌مند شود. مشاوره‌های بازرگانی و حقوقی، یافتن شریک تجاری، تحقیق و مطالعه بازار، همایش‌ها، جلسات رو در رو، سفر به آلمان از طریق هیات‌های تجاری، بلیت نمایشگاه‌های آلمان و دوره‌های آموزشی تخصصی مرتبط با کسب و کار، تنها بخشی از خدمات اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان است.
آشنایی با خدمات اتاق
یک شبکه بزرگ و متنوع
با بیش از 2000 عضو، شما با عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان به شبکه‌ای از کمپانی‌های موفق و سرشناس از شرکت‌های بزرگ، متوسط و کوچک ایرانی و آلمانی در زمینه‌های کاری متفاوت می‌پیوندید. اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان یک بستر قدرتمند و مطمئن برای اعضای خود فراهم کرده تا تبادلات تجاری و یافتن شریک تجاری به بهترین شکل تسهیل شود.
گزارش و اخبار
بخش رسانه اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان شما را در جریان آخرین اخبار و تحلیل‌های اقتصادی مربوط به ایران و آلمان قرار می‌دهد. اتاق در تلاش است تصویری شفاف از مسائل اقتصادی و سیاسی هر دو کشور ترسیم کند و شما را در جریان آخرین تغییرات در قوانین واردات و صدارات، مالیات، گمرک، شرایط اقتصادی، آمار و ارقام تجاری و تحلیل‌های اقتصادی قرار دهد. ضمنا می‌توانید تبلیغات کسب و کار خود را از طریق وبسایت، نشریه و شبکه‌های اجتماعی اتاق انجام دهید.
مطبوعات
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی