آموزش

دوره‌های آموزشی اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان با بالا بردن سطح دانش شما، باعث موفقیت بیشتر شما در کسب و کارتان خواهد شد.

با همکاری مراکز معتبر آموزش آلمانی و استادان برجسته ایرانی، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان دوره‌هایی با موضوعات مختلف برگزار می‌کند تا تخصص نیروهای انسانی برای موفقیت بیشتر به روز و در سطحی عالی قرار بگیرد.

پیشنهادات اتاق:

از مهم‌ترین دوره‌های آموزشی اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، برگزاری دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای زبان آلمانی و انگلیسی است. در این دوره‌ها، افراد ضمن آشنایی با قواعد و اصول اولیه زبان خارجی، با ادبیات بیزنس و حرفه‌ای نیز آشنا خواهند شد. افراد همچنین موفق خواهند شد متون پیچیده‌تر را درک کرده و هنگام نوشتن نامه و ایمیل‌های رسمی اداری، اصول حرفه‌ای بین‌المللی را رعایت کنند. اتاق از مجرب‌ترین آموزگارها از معتبرترین مراکز آموزش زبان استفاده می‌کند.

بخش آموزش اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعددی با موضوعات خاص برای بالا بردن و به روز کردن سطح دانش نیروهای کار ارائه می‌دهد.

انواع دوره‌های تخصصی:

  1. فروش / بازاریابی
  2. توسعه اجرایی
  3. کارکنان
  4. مالی و حسابداری
  5. حقوقی

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان بسته به نیاز متقاضی این آمادگی را دارد که دوره‌های آموزشی خود را در اماکن مورد نظر مشتریان خود برگزار کند.

مزایا:

  • دوره آموزشی و موضوع آموزش دقیقا منطبق با نظر متقاضی یا کارفرما تنظیم می‌شود.
  • هزینه رفت و آمد یا سفر برای کارکنان شرکت‌ها از بین می‌رود.

کلاس‌های زبان آلمانی

سمیرا کمالی

آموزش

2181331704+98


آگهی

دوره‌های آموزشی پیش‌رو