جستجوی شرکای تجاری

اگر قصد شروع همکاری و مراودات تجاری با شرکتهای آلمانی دارید، پیدا کردن شریک تجاری بالقوه و مطمئن برای کسب و کارتان از مهم‌ترین قدم‌ها خواهد بود.

در این خدمت مشاوران بازرگانی اتاق با توجه به درخواست شما، شرکتهای آلمانی فعال در زمینۀ خرید، فروش یا تولید محصول یا کالای مدنظر شما را جستجو می‌کنند و صحت و سقم اطلاعات ارائه شده توسط آنها را جداگانه بررسی می‌کنند. سپس یک لیست از این شرکت‌ها همراه با اطلاعات تماس شامل آدرس، وبسایت، ایمیل، تلفن و حوزۀ فعالیت آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. در مرحلۀ بعد شما تصمیم می‌گیرید که قصد دارید با این شرکت‌ها مستقیم تماس بگیرید یا مشاوران اتاق این خدمت را به شما ارائه دهند و از جانب شما با شرکت‌های آلمانی ارتباط برقرار کنند. 

برقراری ارتباط با شرکتهای آلمانی و تنظیم جلسات - B2B ORGANIZATION

پس از بررسی و انتخاب شرکت‌های آلمانی هدف، در صورت تمایل می‌توانید گام بعدی یعنی ارتباط با شرکت‌ها را به مشاوران اتاق بسپارید. در این مرحله ابتدا از طریق برگزاری جلسات مشاوره‌ به صورت حضوری یا آنلاین، به شناخت بیشتری از شما و نیازهایتان خواهیم رسید و در نهایت با شرکت‌های آلمانی مدنظر شما ارتباط خواهیم گرفت. این جلسات B2B می‌توانند با اهداف ایجاد شراکت، پیدا کردن تامین‌کننده یا خریداران بالقوه، کسب مجوز تولید و انتقال تکنولوژی، دریافت فرانچایز و سایر امور تجاری باشند.

ارتباط با شرکتهای آلمانی هدف از طریق ایمیل و تماس تلفنی، تنظیم جلسات آنلاین B2B و پیگیری مکاتبات از جمله خدمات قابل ارائه در این گام هستند.

فرم تایید شرکت ایرانی- COMPANY PROFILE

یکی از پیش‌نیازهای ورود به بازار بین‌الملل، معرفی صحیح و شایستۀ شرکت شما به شرکتهای هدف است. برای این منظور و جهت شناخت بهتر شرکت شما، ابتدا نیاز است تا صحت اطلاعات شرکت شما توسط کارشناسان اتاق بررسی شود. سپس این اطلاعات به زبان آلمانی ترجمه شده و در قالب یک گزارش رسمی با مهر اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان قرار می‌گیرد. این فرم را می‌توانید برای ارائه به شرکتهای آلمانی جهت معرفی حرفه‌ای شرکت خود استفاده کنید.

جهت اجرای این خدمت، ارائۀ اطلاعات و امکانات زیر از جانب سازمان شما ضروری است:

  •  اطلاعات کامل شرکت شامل نام، شناسۀ ملی، کد اقتصادی، شمارۀ ثبت، آدرس و تلفن ثابت شرکت
  •  آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی
  • امکان بازدید از شرکت و کارخانه در صورت نیاز جهت صحه‌گذاری

مینا موذنی

مشاوره بازرگانی

81331504 21 98+


آگهی