دفتر مجازی | Office in Office

ایده «Office in Office» این است که اگر یک شرکت آلمانی تمایل به ورود به بازار ایران را دارد اما هنوز تصمیمی برای اجاره یک دفتر با مختصات بزرگ‌تر نگرفته، بتواند از یک دفتر کوچک مجهز و حرفه‌ای استفاده کند. اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان ضمن ارائه این دفتر، می‌تواند کارمند مورد نظر شرکت متقاضی را فراهم کند.

این سرویس به این هدف طراحی شده که شرکت‌های متوسط و کوچک آلمانی بتوانند ورودی راحت‌تر و البته با هزینه‌هایی به مراتب کمتر به بازار ایران داشته باشند. بسته به نیاز این شرکت‌ها، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان امکانات مد نظر آن‌ها را فراهم کرده تا بتوانند پس از مطالعه بازار و تصمیم به گسترش کسب و کارشان، از مزایای Office in Office اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان بهره ببرند.

پیشنهادات اتاق:

اگر شرکت متقاضی سرویس Office in Office را انتخاب کند می‌تواند در اتاق بازرگانی و صنایع ایران آلمان، با یک هزینه بهینه و منطقی از امکانات کامل یک دفتر کار بهره ببرد. امکانات این دفتر، بسته به تقاضا می‌تواند به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، تلفن، فکس، اینترنت و سایر ملزومات گسترش یابد.

همچنین این امکان وجود دارد که در صورت تمایل شرکت آلمانی به استقرار کارمند خود در داخل خانه، ملزومات مذکور جهت دورکاری فراهم شود.

استفاده از فضای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان همچنین این فرصت را به شرکت آلمانی می‌دهد که امکان دریافت و ارسال پستی، دستگاه کپی و ماشین‌های اداری، اتاق‌های جلسه و کنفرانس بهره ببرد.

امکانات:

  •  استفاده از امکانات کامل دفتر
  • تجهیزات اداری
  • اینترنت
  • دسترسی به سرور
  • حسابداری
  • بهره‌مندی از سایر امکانات و مزایای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان 

خدمات صندوق پستی اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان به شرکت‌های متوسط و کوچک آلمانی این امکان را می‌دهد که دفتری مجازی در ایران داشته باشند. این سرویس شامل یک آدرس پستی (آدرس اتاق ایران و آلمان) و همچنین فکس و خط تلفن می‌شود. مرسولات دریافتی بلافاصله به شرکت آلمانی ارسال و ارجاع می‌شود. تلفن‌های دریافتی نیز مستند شده و در ساعات اداری ایران به اطلاع شرکت‌های آلمانی می‌رسد. مشتریان این سرویس در طول سفرهای کاری‌شان به ایران این امکان را دارند که از سالن‌های کنفرانس و جلسه اتاق بازرگانی و صنایع یاران و آلمان بدون هزینه اضافه استفاده کنند.

هستی سرپولکی

رویدادها

81331701 21 98+


آگهی