تحقیق بازار

اولین گام برای ورود به بازار آلمان، شناخت کافی بازار در حوزۀ مدنظر شما است. برای ورودی مطمئن به بازار آلمان، لازم است که از طریق بررسی دقیق و کامل داده‌های موجود، اطلاعات کافی در رابطه با حجم بازار شامل میزان تولید و مصرف کالا، حجم واردات یا صادرات، تولیدکنندگان و ذی‌نفعان کلیدی یک کالای مشخص را به دست آورید. بخش مشاوره بازرگانی اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، در این مسیر با تجزیه و تحلیل اطلاعات بازار در فرمت‌های مختلف از شما پشتیبانی می‌کند.

چنانچه تمایل دارید در مورد بازار مشخصی در آلمان اطلاعات تخصصی از جمله حجم مبادلات اقتصادی و آمار تجارت خارجی دریافت کنید، کافی است نام کالا و بازار مدنظر خود را ارسال نمایید تا مشاوران بازرگانی اتاق، با تکیه بر تجربۀ خود و اطلاعاتی که در دسترس دارند، تجزیه و تحلیل دقیقی از بازار هدف شما ارائه دهند.

همچنین مشاوران بازرگانی اتاق این آمادگی را دارند که با نگاهی جزیی‌تر به یک کالای خاص، آمار دقیق تجارت خارجی بر حسب وزن، ارزهای مختلف، دوره‌های زمانی و سایر موارد را به شما ارائه دهند. تمامی این اطلاعات در قالب یک گزارش تفصیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مینا موذنی

مشاوره بازرگانی

81331504 21 98+


آگهی