کلوب بازرگانان جوان - WJI

به «کلوب بازرگانان جوان» که شبکه‌ای است قدرتمند از کارآفرینان و مدیران موفق کسب و کار با سن کمتر از 40 سال بپیوندید.

کلوب بازرگانان جوان ایران و آلمان  (WJ Iran)، با اخذ مجوز از کلوب بازرگانان جوان آلمان – Wirtschaftsjunioren Deutschland – فعالیت خود را مجددا آغاز کرده است و از نظر سازمانی به گروهی از کلوب بازرگانان آلمان تبدیل خواهد شد.

یکی از ماموریت‌های این کلوب برگزاری همایش‌ها، کارگاه‌های آموزشی و دورهمی‌های متعددی است که این فرصت را به وجود می‌آورد، افراد موفق زیر 40 سال در کسب و کار، از صاحبان مشاغل و کارآفرینان گرفته تا مدیران ارشد کمپانی‌ها، شبکه‌ای موثر ایجاد کنند.

آمارهای تجارت بین ایران و آلمان نشان می‌دهد، آلمان مهم‌ترین شریک تجاری ایران در اروپاست. هدف WJI، نتورکینگ مدیران جوان شرکت‌های ایرانی و آلمانی است. کلوب بازرگانان جوان ایران، این امکان را فراهم می‌سازد تا در مورد تجربه‌های حرفه‌‌ای، تخصصی و سایر موضوعات تبادل نظر کنند. مدیران جوان می‌توانند از طریق گفتگو با متخصصین در این پروژه، دانش، ارتباطات و افق کاری خود را توسعه داده و به افق روابط اقتصادی ایران و آلمان کمک کنند.

ساختار سازمانی کلوب بازرگانان جوان

کلوب بازرگانان جوان برای مدیران رده بالای شرکت‌ها که بین 18 تا 40 سال دارند در نظر گرفته شده است. کارآفرینان، صاحبان مشاغل، مدیران عامل و مدیران ارشد کسب و کارهایی که کمتر از 40 سال سن دارند می‌توانند عضو این کلوب شده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.جلسات غیررسمی این کلوب فرصتی است براي تبادل نظر در مورد تجربیات شغلی، تخصص فنی و تمام مسائل مربوط به انتقال تجربه که براي این مدیران حائز اهمیت خواهد بود. مدیران جوان می‌توانند از طریق گفتگو با متخصصین، با گسترش دانش و ارتباطات خود، افق کاري و شخصی خود را توسعه داده و بدین ترتیب به تحکیم همکاري‌هاي میان ایران و آلمان در آینده کمک کنند.

کمیته راهبری کلوب بازرگانان جوان متشکل از رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان به عنوان رئیس کلوب بازرگانان جوان، یک نماینده از هیات رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، مدیر عامل و یا در غیاب ایشان قائم مقام اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و روسای کمیسیون‌های کلوب بازرگان جوان است.

مسعود اعتصامی

کلوب بازرگانان جوان

81331708 21 98+


مزایای عضویت در کلوب بازرگانان جوان

پیوستن به یک شبکه متنوع

در هر زمینه فعالیتی، کمپانی‌ها از مدیران جوان موفقی بهره می‌برند. ایجاد یک شبکه چندین وجهی بین کسب و کارهای گوناگون، در اولین گام، نیازهای اولیه کمپانی‌ها به یکدیگر را برطرف می‌کند. با پیوستن به این گروه، امکان اتصال به شبکه بزرگ‌تر کلوب بازرگانان جوان آلمان، که از مدیران جوان در برلین گرفته تا سائوپائولو و شانگهای تشکیل شده، فراهم خواهد شد.

 
گسترش مهارت‌های شخصی

برای این که بتوان در رقابت دنیای کسب و کار موفق بود به سطح دانش مدیریتی به روز نیازی مبرم وجود دارد. به همین دلیل کلوب اقتصاددانان جوان سمینارها و کارگاه‌های آموزشی متنوعی با موضوعات مدیریتی مدرن برگزار خواهد کرد. دوره‌های آموزشی این کلوب این فرصت را به اعضا می‌دهد تا دانش جدیدی کسب کنند و پیشرفت کنند. از آموزش ارتباطات گرفته تا سمینارهای رهبری و مدیریتی.

تبادلات بین‌المللی

علاوه بر اینکه کلوب بازرگانان جوان در 16 ایالت آلمان نمایندگی دارد، این شبکه نیز در سطح بین‌المللی (12 کشور) فعال و مدام در حال رشد است. در بخش خارجی معمولا اتاق‌های بازرگانی خارجی آلمان (AHK) نمایندگی این پروژه را به عهده دارند. اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان (AHK Iran) نماینده رسمی این پروژه در  ایران است.

یک صدای بلند

کلوب بازرگانان جوان، با تکیه بر اثربخشی و ارتباطات اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، چشم‌انداز فعالان اقتصادی جوان را منعکس خواهد کرد. از انتقال مطالبات بازرگانان جوان گرفته تا بازتاب موفقیت‌های افرادی که آینده اقتصادی را شکل خواهند داد، WJI می‌تواند به بازرگانان جوان ایرانی «صدا» بدهد.