گروه هواپیمایی لوفت‌هانزا

گروه هواپیمایی لوفت‌هانزا از سال 1975 عضو اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان بوده و جز یکی از قدیمی‌ترین و باوفاترین اعضای اتاق آلمان به شمار می‌رود. این غول هواپیمایی آلمان چندین سال است که تجارت بین فرانکفورت و تهران را به هم پیوند داده است.

لوفت‌هانزا آلگریس

«Lufthansa Allegris»، تجربه سفر کاملاً جدید در مسیرهای طولانی مدت لوفت‌هانزا است: همه کلاس‌های مسافرتی لوفت‌هانزا، از اکونومی، تا پریمیوم اکونومی، بیزینس و فرست کلاس، به محصولی جدید با کیفیت بالا مجهز می‌شود که به دلیل تنوع صندلی آن در بازار، بی نظیر است.

صندلی فرست کلاس در سال 2024 با ایرباس‌های A350 جدید که به تازگی تحویل گرفته شده است، به عنوان بخشی از «Lufthansa Allegris»، معرفی می‌شود. در این فرآیند، این شرکت در حال بهبود تجربه کلی سفر برای مشتریان در تمام کلاس‌های سفر است. «Allegris» بخشی از بزرگترین تعمیرات اساسی محصول و خدمات در تاریخ گروه هواپیمایی لوفت‌هانزا است که مجموعاً 2.5 میلیارد یورو تا سال 2025 برای آن سرمایه گذاری شده است.

فرست کلاس

لوفت‌هانزا با «سوئیت پلاس»، یک کابین دو نفره مجزا با دیوارهای بلند تا سقف و دری که قابلیت بسته شدن دارد، میز بزرگ و دو صندلی پهن که در صورت تمایل می‌توان آنها را به یک تخت دونفره راحت تبدیل کرد، پیشنهاد فرست کلاس خود را گسترش می‌دهد. لوفت‌هانزا با این اتاق خصوصی پرنده، استاندارد جدیدی را در راحتی و فردیت در پیچیده ترین کلاس مسافرتی خود ایجاد می‌کند.

فرست کلاس جدید سوئیت‌هایی با کمد لباس شخصی، میز ناهارخوری بزرگ، صفحه نمایش بزرگ، صندلی‌های گرم شونده و خنک شونده و شارژر بی سیم ارائه می‌دهد.

کلاس تجاری: انعطاف پذیرتر از همیشه

برای اولین بار، مهمانان در کلاس تجاری لوفت‌هانزا نیز می توانند سوئیت خود را داشته باشند. این سوییت ها به لطف  دیوارهای بلند و درهای کشویی، راحتی و حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهند. مسافران در ردیف های اول می توانند از فضای شخصی بیشتر، مانیتور 27 اینچ و فضای بار دستی کافی لذت ببرند.

 

هفت گزینه صندلی بیزنس کلاس جدید:(شامل یک تخت بسیار بزرگ، فضای شخصی بزرگتر، یا یک صندلی دو نفره)، صندلی‌ها دارای سیستم گرم کننده و خنک‌کننده،  شارژر بی‌سیم، و یک مینی‌بار شخصی ، دستگاه های شخصی (دستگاه های تلفن همراه، هدفون های بی سیم) را می توان از طریق بلوتوث به سیستم سرگرمی داخل پرواز متصل کرد.

 

هفت گزینه صندلی در بیزنس با جزئیات:

• 1) سوئیت در ردیف اول. سوئیت دو نفره در داخل، سوئیت های یک نفره کنار پنجره.

• 2) صندلی با فضای بزرگتر: صندلی تکی جادار و منحصر به فرد با فضای اضافی جهت کار کردن.

• 3) صندلی پنجره با حریم خصوصی بیشتر.

• 4) صندلی با تخت فوق العاده بلند (2.20 متر).

• 5) صندلی پنجره خصوصی با سینی کودک.

• 6) صندلی دو نفره: در ردیف آخر بیزینس کلاس – دو صندلی همسایه با فاصله کمتری بین آنها که می توان با استفاده از یک کنسول مرکزی جمع شونده یک صندلی دو نفره تبدیل کرد.

• 7) صندلی کلاسیک بیزینس کلاس: راهرو مستقیماً از همه صندلی ها قابل دسترسی است.

پریمیوم اکونومی

صندلی “Allegris” فضای پا بیشتری را ارائه می دهد، جای پای تاشو می تواند بیشتر از مدل فعلی تنظیم شود. اما تنظیم آن به دلیل اینکه در یک پوسته سخت ادغام می شود، هیچ تاثیری بر همسفران ردیف عقب نخواهد داشت. میز و مانیتور همیشه در موقعیت خود باقی می مانند. برای راحتی بیشتر، مسافران کلاس پریمیوم اکونومی  یک کیت رفاهی مسافرتی ساخته شده از مواد پایدار دریافت خواهند کرد.

پریمیوم اکونومی جدید،صندلی مدرن با فضای آزاد بیشتر، فاصله صندلی بیشتر (99 سانتی متر)، شارژ بی سیم دستگاه های تلفن همراه و هدفون های حذف نویزخواهد داشت.

برنامه وفاداری شرکتی گروه هواپیمایی لوفت‌هانزا (PartnerPlusBenefit)

لوفت‌هانزا به شرکت‌ها پاداش و جایزه تقدیم می‌کند. 

با پروازهای لوفت‌هانزا، هزینه‌ سفرهای خود را بهینه کنید و با هر سفر کارت امتیازی را برای شرکت خود هدیه بگیرید. با جمع‌آوری این امتیازها می‌توانید از پروازی جذاب، سفر و سایر محصولات دیگر بهره‌مند شوید. 

بهبود شرایط کسب امتیازات: محاسبه امتیاز بر اساس قیمت هر بلیت

تا کنون، امتیازات بلیت‌ها براساس کلاس سفر و مسیر محاسبه می‌شد. از این پس امتیازات بر اساس قیمت بلیت ضربدر ۶ محاسبه و جمع‌آوری می‌شوند.

فرمول زیر به شما کمک می‌کند تا هنگام خرید بلیت‌ مقدار امتیازهایی که کسب خواهید کرد را محاسبه کنید.

ساده‌تر و سریع‌تر: اعمال امتیازات فقط یک هفته پس از انجام هر سفر

با به ‌روزرسانی برنامه، امتیازات با سرعت بیشتری در دسترس قرار خواهند گرفت. از این پس امتیازات پس از یک هفته از آخرین پرواز در حساب شما جمع آوری خواهد شد. این قاعده برای تمام پروازهایی است که با ایرلاین‌های گروه هواپیمایی لوفت‌هانزا انجام می‌شود. برای پروازها با ایرلاین‌های شریک تجاری لوفت‌هانزا ، امتیازات بین شش تا هشت هفته پس از پرواز در دسترس قرار خواهند گرفت.

ساده‌تر و یکپارچه‌تر: یک شرکت، یک قرارداد، یک حساب

شرکت‌هایی که دفاتری در چند کشور دارند، اکنون می‌توانند به سادگی قرارداد شرکتی خود را از طریق شعبه اصلی مدیریت کنند. امتیازات کسب شده توسط شعب فرعی در دیگر کشورها، بدون توجه به اینکه بلیت‌ها در کدام کشور خریداری شده‌اند، در یک حساب شرکتی مشترک منظور خواهند شد. با این حال، تصمیم در اختیار شرکت است که آیا می‌خواهند حساب‌های شعبه خود را در یک حساب اصلی ترکیب کنند یا اینکه این حساب‌ها را به صورت جداگانه نگه دارند.

ساده‌تر و جذاب‌تر: طیف گسترده‌تری از جوایز در Worldshop

امتیازات Worldshop دیگر به شکل قبلی خود وجود نخواهد داشت. با یکپارچه سازی Miles & More با Worldshop  مجموعه‌ای بزرگتر و وسیع‌تر از جوایز جذاب در دسترس خواهد بود. ارزش امتیازات Partner Plus Benefit و Award Miles برابر خواهند بود که خرید در Worldshop را آسان‌تر و شفاف‌تر می‌کند. به عنوان مثال اگر هزینه یک چمدان 100,000 مایل باشد، برای مشتریان شرکتی نیز هزینه آن 100,000 امتیاز خواهد بود.

 • چرا هزینه‌های پرواز تجاری خود را با امتیازاتی که کسب کرده‌اید پرداخت نمی‌کنید؟

  پروازهای رایگان لوفت‌هانزا و بسیاری از پارتنرهای این شرکت هواپیمایی برای شما در دسترس است؛ در تمامی کلاس‌های اکونومی تا بیزینس.

  • مالیات‌ و هزینه‌ها نیز می‌توانند با امتیازی که کسب کرده‌اید پرداخت شوند. 
  • مهلت رزرو از قبل: 1 روز کاری (شنبه -  چهارشنبه) قبل از پرواز.
  • رزرو مجدد رایگان فقط یکبار و حداکثر تا یک روز کاری امکان‌پذیر است.
  • (شنبه - چهارشنبه) قبل ازپرواز.
  • * برای رزرو کافی است، حداقل 3 روز کاری (شنبه تا چهارشنبه) قبل از عزیمت خود، درخواست خود را به دفتر لوفتانزا در تهران و به مرکز خدمات PartnerPlusBenefit  ایمیل کنید.

با افزایش و ارتقا امتیازات خود از فضا و راحتی کلاس رزرو لذت ببرید.

 • در تمامی پروازها، ارتقا امتیاز و سودمندی آن برای شما قابل دسترس است. 
 • فقط برای رزروهای تایید شده با کلاس اکونومی، اکونومی پریمیوم، بیزینس و بیزینس دارای تخفیف قابل رزرو است. 
 • مهلت رزرو از قبل: 1 روز کاری (شنبه -  چهارشنبه) قبل از پرواز.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

صندلی مورد علاقه خود را در همه کلاس‌ها رزرو کنید و هزینه آن را به راحتی با امتیازات خود پرداخت کنید. 

 • مزایای رزرو صندلی به صورت زیر هستند:
  • کابین اکونومی:
   • صندلی‌های استاندارد (راهرو، پنجره)
   • صندلی یا فضای پا بیشتر (حداقل 10 سانتیمتر فضای اضافی برای پاهای شما)
  • پرمیوم اکونومی
   کابین: صندلی‌های استاندارد (راهرو، پنجره)
 • فقط برای رزروهای تاییدشده در کلاس اکونومی و در کلیه پروازهایی که توسط لوفتانزا می‌باشد، اعمال می‌‌شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

از امتیازات کسب شده برای افزایش میزان بار خود در پروازهای لوفتانزا استفاده کنید. 

 • دو گزینه و مزیت در دسترس است:
 • برای پروازهای با شماره پرواز لوفتانزا در دسترس است.
 • فقط در صورت تاییدیه قبلی قابل رزرو است.
 • مهلت رزرو از قبل: 1 روز کاری (شنبه -  چهارشنبه) قبل از پرواز.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

از امتیازات و مزایای خود برای لانژ لوفت‌هانزا بهره‌مند شوید. 

 • شما می‌توانید از بین لانژهای زیر انتخاب کنید:
  • لوفتانزا بیزینس لانژ برای 2.250 امتیاز.
  • لوفتانزا سناتور لانژ برای 3.600 امتیاز
  • لوفتانزا ولکام لانژ برای 4.500 امتیاز.
 • هر لانژ به کاربر اجازه یکبار دسترسی را می‌دهد و به مدت شش ماه معتبر است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

Tab content

از ارتباطات بدون محدویت در پروازهای طولانی مدت لوفت‌هانزا لذت ببرید و از اینترنت داخل هواپیما برای کارهای تجاری خود استفاده کنید. 

 • به راحتی انلاین شوید و به ایمیل‌های خود پاسخ دهید یا به عنوان مثال از طریق وی پی ان به شبکه داخلی شرکت خود دسترسی پیدا کنید. 
 • FlyNet® vouchers را فقط می‌توانید با 1.750 امتیاز سفارش دهید. 
 • یک ووچر، 24 ساعت پس از فعال‌سازی معتبر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

شکل‌دادن فعال به تحول سبز در هوانوردی
گروه لوفتانزا اعتقاد دارد که سفر کردن دنیا را به مکانی بهتر تبدیل می‌کند. به همین دلیل است که آنها از تمام تخصص، انرژی و شبکه های خود استفاده می‌کنند تا پروازهای بدون CO2 را به واقعیت تبدیل کنند. تا سال 2030، گروه لوفتانزا می‌خواهد انتشار گاز CO2 خالص خود را 50 درصد در مقایسه با سال 2019 کاهش دهد و تا سال 2050 می‌خواهد به حالت خنثی CO2 برسد.
Click Here
ناوگان مدرن
تا سال 2030 گروه لوفتانزا حداقل 190 هواپیمای کم مصرف در خدمت خواهد داشت. این یک سرمایه گذاری بزرگ برای آینده است که مصرف سوخت و همراه با آن انتشار کربن را تا 30 درصد در هر پرواز کاهش می‌دهد. پیشرفت‌های تکنولوژیک نقش مهمی برای آنها در نوسازی ناوگان موجود نیز ایفا می‌کند. به عنوان مثال، AeroSHARK یک فیلم چسب بیونیک است که پوست کوسه‌ها را شبیه‌سازی می‌کند و آیرودینامیک جریان هوا را در مکان‌های خاص بهینه می‌کند، بنابراین اصطکاک را کاهش می‌دهد. SWISS اولین شرکت هواپیمایی مسافربری در جهان خواهد بود که از فناوری جدید AeroSHARK برای کاهش بیشتر انتشار کربن و مصرف سوخت استفاده می‌کند.
Click Here
سوخت هوانوردی پایدار
برای گروه لوفتانزا، توسعه و استفاده از سوخت‌های هوایی پایدار (SAF) گامی کلیدی در مسیر حمل و نقل هوایی بدون کربن است. مفهوم اساسی پشت SAF جایگزینی سوخت های فسیلی در دراز مدت با استفاده از جایگزین‌های پایدار است. برای سالیان متمادی، گروه لوفتانزا یکی از بزرگترین خریداران SAF بوده است. این شرکت دائماً در حال سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه صنعتی رویکردهای مختلف فناوری است که SAF را در مقادیر بیشتر و ارزان‌تر در اسرع وقت در دسترس قرار می‌دهد. SAF که در حال حاضر توسط گروه لوفتانزا استفاده می‌شود از مواد باقیمانده بیوژنیک مانند روغن‌های پخت و پز استفاده می‌شود.
Click Here
کاهش زباله و پلاستیک
گروه لوفتانزا به شدت بر روی تمام راه‌های کاهش ضایعات، بر اساس اصول «کاهش – استفاده مجدد – بازیافت – جایگزینی» تمرکز می‌کند، زیرا محصولات و خدمات حین پرواز را توسعه می‌دهد. ما همه چیز غیرضروری را به حداقل می‌رسانیم و طراحی پایدار را در محصولات داخلی آنها ترویج می‌کنیم. به عنوان مثال، در مورد وعده‌های غذایی داخل هواپیما، آنها به غذاهایی نگاه می‌کنند که به روشی با منابع کارآمد با مواد بسته‌بندی سازگار با محیط زیست تولید شده است. علاوه بر این، با ساخت محصولات تازه به روشی که بیشتر مطابق با تقاضا باشد، مواد غذایی استفاده نشده کمتری باید دور ریخته شود. تا سال 2025 آنها قصد دارند به تدریج اقلام پلاستیکی یکبار مصرف را با مواد پایدارتر جایگزین کنند. علاوه بر این، آنها از فناوری‌های نوآورانه مانند «مواد بدون ردیابی» که در حال ساخت جایگزین‌های زیست تخریب‌پذیر برای پلاستیک هستند، حمایت می‌کنند.
Click Here
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی