دایرکتوری اعضای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان قصد دارد به درخواست شما «کتابچه اطلاعات تجاری اعضا» را چاپ و در اختیار تمام اعضا قرار دهد. این سرویس در گذشته با فرمت متفاوتی انجام می‌شد، اما در این فاز اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان قصد دارد تا با رویکردی موثرتر این کتابچه را تهیه کند.

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان با چاپ و انتشار این کتابچه اهداف زیر را دنبال می‌کند:

  • از طریق این کتابچه، اعضای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان به اطلاعات سایر اعضا دسترسی راحت‌تری خواهند داشت.
  • این کتابچه در رویدادها و نمایشگاه‌ها همراه تیم اتاق خواهد بود و با در اختیار قراردادن آن به مشتریان خود، به توسعه و رونق کسب و کار اعضا کمک می‌کند.

برای اینکه اطلاعات شرکت خود را این دفترچه وارد کنید کافیست فرم آنلاینی که در ادامه قرار دارد را پر کنید. اما لطفا قبل از تکمیل فرم به دقت نکات زیر را مطالعه کنید:

  1. به روز بودن عضویت شما در اتاق ایران و آلمان برای تکمیل این فرم الزامیست.
  2. در انتهای فرم دکمه تایید اطلاعات قرار دارد که شما کلیک کردن بر روی آن، صحت اطلاعات وارد شده را تایید می‎‌کنید و اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن اطلاعات توسط شما ندارد.
  3. شما برای تایید تعداد کارکنان و تراز مالی مجموعه خود ملزم هستید به ترتیب مدارک … و … را بارگذاری کنید. در صورتی که این مدارک توسط شما بارگذاری نشود این دو فیلد در صفحه شما در کتابچه خالی خواهد ماند.
  4. در صورتی که تعداد کارکنان از 500 نفر و تراز مالی از 50 میلیارد تومان بیشتر باشد (در صورت بارگذاری مدارک صحیح)، شرکت شما در رتبه A قرار خواهد گرفت و صفحه اختصاصی برای شما در نظر خواهد گرفت.
  5. پس از پایان طراحی صفحه مجموعه شما در داخل کتابچه، فایل آن به آدرس ایمیل تکمیل‌کننده فرم که در زمان پر کردن فرم آنلاین وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد. شما 48 ساعت فرصت دارید در صورت تمایل در این فرم تغییراتی ایجاد کنید و درخواست خود را در پاسخ به همان ایمیل برای ما ارسال کنید. عدم جواب شما در پایان مهلت به عنوان تایید شما تلقی خواهد شد.
  6. هزینه ثبت نام در این دفترچه یک میلیون تومان برای صفحات داخلی و دو میلیون تومان برای رتبه A در نظر گرفته شده است.
  7. در صورتی که تمایل به چاپ آگهی در کتابچه را دارید، برای مشاهده تعرفه‌های تبلیغات اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02181331708 یا آدرس ایمیل me@ahkiran.ir در ارتباط باشید.